Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SESSİZZCİ'NİN RÜYASI: RÜYADA ÇOCUK GÖRMEK

11.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sessizzci
Merhaba rüyada gerçek hayatta sıkıntılar içersinde olan uzaktan küçük erkek çocuğu akrabamı gördüm köydeydik onu annesinin yanuna götürmeye çalıştım o bakkala gidiyordu onu tuttum sevdim annesine götüreceğimi söyledim birden markete girdik ben şeker o çocuk ise ampül alması gerektiğini söyledi marktten çıktık gideceğimiz yol kısa idi fakat kocaman bir yol oldu önümüze erkekler çıktı bana ve ona zarar vermeye çalıştılar sonra çocuga annesini götürmek istediğimi söylediğimde gözleri doldu agladı cok hafif ama hiç sesini çıkarmadı usulca ağlıyor gibiydi onu annesine götürmek için kucağıma aldım ama yollar ve sokaklar eve götürmedğini farkettim beni gördüler babasına söyleyeciğini söylediler bende korktum bıraktım cocugu eve gittim ağladım ve sonra uyandım acaba tam olarak anlamı nedir ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yoldan önce müjdeli sonrasında değişik duygular içine gireceğiniz şiddetli haberler var. Yola gidebilir ya da konuk ağırlayabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA