Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SERVİ'NİN RÜYASI: RÜYADA ESKİ EŞİ ÖLDÜRMEYE ÇALIŞMAK

17.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Servi
Rüyamda eski eşimin bi yatakta yüzü sargılı yattığını gördüm. ben odadayken içeri elinde oksijen tüpüyle bi adam girdi ve eşime bağladı. benim kulağımada dedi ki sen bunun dozunu biraz yükselt bi kere de kurtulalım sen de kurtul ben de dedi. ben de tamam deyip yaptım eşim iyice kötüleşti. kıvranıp bağırmaya başladı. ben adama dedim ki bak iyice kötüleşti napıcaz şimdi? adam diyo ki dur dur yanında bi adam daha var o sırada ve yanındakini kastederek biz yan odaya kaçalım sen dozu komple arttır. Patlasın gitsin. Ben de peki ben ne olucam diyorum oda sen de ölüceksin tabi diyip kaçıyolar. bende eski eşimi kaldırıp kalk kaçalım burdan diyorum. Yataktan kaldırıp kolundaki hortumları çekip çıkarıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski eşinize öfke dolusunuz. Ancak onu kafanızdan atamıyorsunuz ve bunun için kendinize, size yaptıkları için ise ona kızgınsınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA