Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SERA'NIN RÜYASI: RÜYADA TATİLE ÇIKMAK

05.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sera
Rüyamda iki kız kardeşim ve ben tatile çıkmak için neşeli bir şekilde hazırlık yapıyoruz eşimde yanımızda ama o bizimle gelmeyecek hazırlıklara yardımcı oluyor sadece . Hemen hızlı bir şekilde bitiyor hazırlıklar dört tane birbirine bağlı yada yapışık biçimde eski tür valizlerden var ama bana kötü gelmiyor tersi iyi hissttiriyor. sonra eşim aspirin uzatıyor lazım olur diye. Daha sonra elimde sütyenler kalmış üç beş tane bunlarıda hızlı bir şekilde kızların elinde olan ve toplu halde bitişik duran valizlerin üzerine koyuyorum valizlerin ağız kısımları açık fakat içinden bir şey düşecek endişesi yada ters bir durum endişesi yok bizde biz tatlı bir telaş içindeyiz . sütyenleride valize asansöre giderken atıyorum asansörü bekliyoruz geldi gelmedi asansör geliyor çok aydınlık bir yer asansörden dışarısı aydınlık ve ferahlatıcı görünüyor. asansörde yabancı iki kişi daha var ama kocaman ferah bir asansör . biz asansöre yerleşiyoruz valizleri aynı bizim valizlarin ebatında içine valizleri ko
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, ruhunuzun tatile ihtiyacı var. Bu rüya onun göstergesi. Belki ev ortamından belki iş ortamından hangisinden sıkıldınız bunaldınız bilemiyorum ancak bunalmanıza sebep olan kişilerden uzakta bir tatil size iyi gelecek diyebilirim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA