Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SERA'NIN RÜYASI: RÜYADA LABİRENT GİBİ BİR YERDE OLMAK

18.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sera
Rüyamda labirent şeklinde,karşıda dümdüz bir yer var burası labirent değil o aralar aslında su kanalı gibi ve burada hep buz akıyor ve çok derin o aralar.Sonra yanımda da izlediğim kore dizisinden sevdiğim bir başrol oyuncusu vardı erkek,sonra ben karşıya geçecekken birden o buzlu yere düşüyordum ve o buzlu yoğun kütle aynı çığ gibi yapısı var yani,ama hem buzlu hem karlı.Sonra onunla birlikte içinde sürüklenirken bir yandan da korkuyordum kurtulamamaktan hani soğuk sonuçta ve hızlı akıyor.Sonra tekrar labirent gibi demiştim ya zaten o kanalı takip ettiği için sürekli aynı yerden arada geçeceğim için oraya düşmeden önceki yere yaklaşırken bağırdım beni kurtar diye birine.Sonra orada beni yakalayamayınca bende sonunda bu akıntının içindeyken bir kartopu yapmışım,sadece gövdemde kocaman bir kartopu içine gömülüyken ve sürüklenirken kendimi bu topla yuvarlanarak dışarıya atmayı başarıyorum.Bembeyaz karlı bir dağın önünde buluyorum kendimi sonra o oyuncuyu da orada karın içinde bana gülüyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İçinden çıkamayacağınız bazı durumların içine girebilirsiniz. Bazı şeyler için çözüm yolu arıyorsunuz ama kafanız karışık olduğundan bir konuya odaklanamıyorsunuz. Rüyada kar ve buz görmeniz ise geçmişte aşadıklarını geride bırakarak yepyeni bir hayat kurmak isteğinizi yansıtıyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA