Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SER53'ÜN RÜYASI-RÜYADA ÇOK AĞLAMAK.

03.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ser53
İyi günler ben bu gece İstihareye yatmıştım ve bir rüya gördüm. Rüyamda sevdiğim insanla evleniyordum ancak ailemin rızası yoktu. Rüyamda önce babamla kavga ediyordum obana istemiyorum dedikçe ben inatla "onu seviyorum" diyordum annem ise "onlar çocuk değil" deyip yanımda duruyordu.sonra biz çıktık evden annem de bizimle geldi, gittiğimiz yerde ben ağlıyordum sevgilim ve annem beni sakinleştirmeye çalışıyorlardı. ben hala ağlamaya devam ediyordum sonra evleniyorduk ama düğün değldi nikah kıydık sadece ve ben hıçkıra hıçkıra ağladım ve uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayata v özellikle de babanıza çok kızgınsınız. İçinize ata ata yüreğiniz dolmuş ve ruhunuz bu sıkıntıya dayanamayınca böyle bir rüya görüp ağlamış, rahatlamışsınız. Rüyanız haberci değil, sizi rahatlatmak için bilinçaltınızın yazdığı bir senaryo. Ağlamak ruhu yıkar, negatif enerjilerden arındırır. Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz emin olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA