Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SENA'NIN RÜYASI: RÜYADA ARABANIN ÇALINMASI

18.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sena
Babamın geri bi arabası var onunla bi arkadaşımın nişanına gitmek için yola çıkıyorum ışıkta durduğumda bi motorun kaza yaptığını görüyorum ama kimse yok ortada yolun ortasında da kask var onu almak için arabadan iniyorum sonra ilerde de motoru görüyorum ama kaza yapan kişi yok arabaya geri dönmek istediğinde çalındığını fark ediyorum soruyorum esnafa arabayı öyle bırakırsan çalınır tabi diyolar sonra ısrar edince elime bi kağıt veriyor küçük beyaz bi kağıt üzerinde de 77 veya 777 yazıyo tam hatırlayamıyorum birine göbderiyo oraya gidiyorum sonra o da bana teklifte bulunuyo babamdan korktuğum için kabul ediyorum arabayı almak için sonra yanına tekrardan gidiyorum bi arkadaşımla o zaman arabayı görüyorum uyandım sizce anlamı ne olabilir çok etkilendim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arabanızın çalınması, kıskançlık nedeniyle karar vermekte zorlanacağınızı anlatıyor. Kıskanç insanlar sizi tedirgin edebilir ve boş bulunmanızdan faydalanabilirler, dikkatli olun.Kağıt üzerinde yazan 77 ya da 777 size bir mesaj veriyor. Ancak bunu sadece siz bulabilirsiniz, ben bilemem.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA