Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEMİH'İN RÜYASI: RÜYADA KAZA YAPMAK

29.03.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Semih
Rüyamdaki kız arkadaşımla ciddi düşünmeye başladık ama bu kız tanıdıgım biri değil. Daha sonra babasıyla tanıştım ve hep berabef bizim evimize gidiyorduk. Giderken babası arabasını bana verdi büyük pahalı bir araçtı bu ve ben otobana girdim. Otobanda yol çalışması varmış ve ben gazla frenin yerini karıştırdım dönemeci döndüm ama son anda arabayı sürttüm ve araç taklalar atmaya başladı. Kaza sonucu sadece ben hasar aldım başka kimsede cizik bile yoktu hatta arabada değillermiş gibiydi.gözüme kalem girmiş ve ben bunu bir cam yansıması yada ayna yardımıyla gördüm.bir yerimde daha hasar vardı.ordan direk hastaneye gitmedik bizim evimize gittik evde bir muhabbetler döndü sonra ordan hastaneye geçicektik uyandım.Teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, yeni tanışacağınız biri hakkında yanılabilirsiniz, aldığınız kararlar doğru olmayabilir. Kaza yapmak, yanlış idare nedeniyle bazı kayıpları ve sonlanmaları haber verir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA