Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEMENTA55'İN RÜYASI: RÜYADA CİN GÖRMEK

01.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sementa55
Dışarıdan ablamın evine gelmiştim ve mutfağa geçip tezgahın üzerine oturup elimde ekmek arası bir şeyler yiyordum.Annem de o sırada akşam yemeği hazırlıyordu ve buzdolabına yaklaştı ben de o sırada tezgahın üzerinden inip annemin yanına geldim ve tam karşıda mutfağın kapısı bulunuyor kafamı oraya doğru çevirdim ve kısa saçlı bir genç kızın gölgesini gördüm koridor o kadar dar ki birinin geçmesi imkansız.Bilinç altım bana bana onu cin olarak kodlaşmıştı.annemin kulağına eğilip anne korkma ama orda bir gölge var dedim annemde beni belimden cimcikleyip elindeki bezle bana vurdu.ve daha sonra mutfak kapısını kapatıp cinler hz.ademden bu yana diye söze başlayıp ben sözünü yarıda kestim biliyorum varlar diyip annemi sanki dinlememiş gibi yapıyorum daha sonra annem ne olursa olsun hep arkana bakarak yürü diyor ve korkarak uyanıyorum o sırada
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tip rüyaları bu tip şeylerle çok ilgilendiğimiz dönemlerde görürüz. Size tavsiyem bu konularla ilgilenmeyin, okumayın ve izlemeyin. Bir süre sonra unutursunuz. Geceleri yatarken dua edin, kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA