Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SELVİ NUR YILDIRIM'IN RÜYASI: RÜYADA SEVGİLİNİN NİŞANLANMASI

23.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Selvi Nur Yıldırım
Sevdiğim kişiyle neredeyse 1 aydır birlikteyim ve bugün rüyamdaUyanıyorum komşunun kız kardeşi bugün nişan var diyor eski komşumun kızıyla nişanlancağını duyuyorum herşeyi hazırlıyorlar sevdiğim kişiye yazıyorum böyle bişi varmı söylemiyor ama bana ilişkimizi neden başkalarına söyledin diyor söylemedim diyorum inanmıyor sonra tabi bunlar nişanlanıcak hazırlık yapıyorlar ben izin vermiyorum arıyorum sevdiğimi laf sayıyorum ağlayıp sızlıyorum kıza o benim sevdiğim biz birlikteyiz diyorum sonra hallettim tabi nişan kaldı kıza seni üzmek istemezdim ama çok seviyorum dedim kız bana biz onla 7 aydır konuşuyoruz o hep gözlerini özledim gibi sözler söylüyor hatta mesaj değil sesimi duymak için hep arıyor dedi Sonra uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korkularla yüzleşme rüyası bu. Sevgilinizi kaybetme korkusu sarmış bilinçaltınızı. Merak etmeyin, siz bu rüyayı gördünüz diye o nişanlanmayacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA