Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SELİNA'NIN RÜYASI: RÜYADA KAÇIRILMAK

25.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Selina
Rüyamda erkek arkadaşımın aniden intihar ettiği haberi geldi. Ama o haber geldiğin andan itibaren içimde o asla intihar etmez ve hala yaşıyor diyordu bir ses. Biraz sonra intihar etmediği ancak kaçırıldığı anlaşıldı. Herkes erkek arkadaşımı arıyordu.. Polisler, ailesi, ben vs vs. Ne yapıyorsak bulamıyorduk. Rüya bitti ve uyandığımda erkek arkadaşım yarım saniyeliğine gözümün önünde geldi. Onu gördüm uyandığımda ama 1 saniye bile sürmedi bu. Rüyam bu kadar şimdiden teşekkür ederim :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Onu elinizden kaçırmaktan, başkasına yar olmasından korkuyorsunuz. Bu rüya bir bilinçaltı rüyası, korkularınızla yüzleşmişsiniz. Ancak şunu unutmayın ki korkularımızı hayatımıza çekeriz, evren yansıma prensibi ile çalışır çünkü. Siz bu korkuları bir yana bırakıp an'da mutlu olmaya odaklanın, yarının ne olacağını hiç birimiz bilemeyiz ve onun için endişelenmek sizi yıpratır, başka işe yaramaz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA