Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEHER'İN RÜYASI: RÜYADA DOĞUM YAPMAK

10.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Seher
Merhaba,ruyamda bir arkadasim yada cok yakinim tam animsiyamiyorum hamile.Yoldayiz arabadayiz doğum yapmak uzere.Dogum icin uygun biryer ariyoruz,yol uzerinde salon buyuklugunde bir çardak gibi bir yere giriyoruz.Tam dogum basliyor ve bebek dogmak uzere.O sırada buyuk,uzun ve enine genis bir yılan iceriye ağır ağir giriyor sanirim yaşlı bir yılanPanik oluyoruz,biraz korkuyorum.Ben kapıya dogru gidiyorum engel olmak icin ama olamiyorum ama yılan sadece doğum yapmak uzere olan tanidigimin bedenini sarıyor ve sanırim tanidigim vefat ediyor.yanliz yılanda oyle cok hareketli bir saldirganlik yok,ağir ağir.Bu arada bebek doğuyor ve yaşiyor.Tanıdığımin haricinde kimseye saldırmıyor ve ruyadan uyaniyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Seher, doğum yapmak bir sıkıntıdan kurtulmaktır. Tanıdığınız arkadaşınız bir sıkıntıdan kurtulacak. Ancak ardından başka bir sıkıntı ortaya çıkacak. Yılan normalde paradır. Ancak saldıran yılan düşmandır. Bir düşmanı zarar verecek olabilir dikkatli olsun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA