Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SEDA'NIN RÜYASI: RÜYADA RAHİM BÖLGESİNİ GÖRMEK

11.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Seda
Rüyamda rahmimin olduğu kısımda bir sertlik vardıkasıklarımın orası ve kitle gibiydi üstü sivilce gibiydi. Sonra birden şeffaf gördüm o kısmı yani cam gibiydi damarlarımı görüyordum.Allahın yaratma kudretine şükrettim ve damarlarm tüp gibiydi hastanedeki tüplerden bitanesini yerinden çıkardım bilinçsizce sonra geri koyduğumda birden içime bişey girdi gibi oldu ruhum sanki bedenime tekrar girdi kanım damarlarıma tekrar girdi o an aynadan bakıyodum kendime o hissi yaşadım çok büyük bir ürpertiydi bu içime giren. Damarlarıma kan akışı yeniden geldi yorumlarmısınz çok merak ediyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Acılar genital bölgenizde rahatsızlıklara neden olabilir. Başka bir açıdan bu rüya bilinçaltına gömülen cinsel arzuları simgeler. Yaşanamamış cinsellikler acı verici olabilir ancak bu acıya inançları için katlanan insanlar bunu kendilerine bile itiraf edemezler.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA