Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SAY TÜRK'ÜN RÜYASI: RÜYADA VAZO GÖRMEK

13.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen SayTurk
Merhaba, rüyamda büyük bir stadyumda gösteri yapan insanlar gördüm. Binlerce insan hepsi kırmızı kıyafetli idi. Gösterilerinin tamamı çok simetrik ve senkronize idi. Bu gösteriyi büyük bir hayranlıkla seyreden biri oluyor ama kim olduğunu bilmiyorum.Tıpkı çin ya da k.korede de yapılır ya böyle gösteriler onun gibiydi. Sonraki kısımda ise kendimi memleketimde görüyorum. Mahalledeyim annem ve iki teyzem evimizin önündeler. Bişey söylüyorum dikkatle dinliyorlar. Devamında yerden camdan yapılmış renkli ve şeffaf vazolar çıkıyor. Bir tanesi parlak yeşil renkli idi. Diğerleri şeffaf cam. Yerden çıkan bu vazoları annemler su dolu bir teknenin içine atıyorlar. Bende kırılmasın dikkat edin diye endişeleniyorum. Korktuğum gibi olmuyor kırılmıyor ve teknenin diğer yanından yıkanmış olarak çıkmış oluyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşamınızda olumlu değişiklikler yapma niyetiyle giriştiğiniz bir iş keyifli sonuçlara gebe. Vazo görmeniz ise kalbinizin boş olduğunu ama teklifler aldığınızı işaret ediyor. Karar vermekte zorlanabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA