Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ŞAŞKIN'IN RÜYASI: RÜYADA ÖLEN BİRİNİ GÖRMEK

19.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Şaşkın
Merhaba Kahin,sana yazacağım şey bir rüya değil ama yorumunu almak istedimannem sabah 6-6.30 gibi üç ay önce vefat eden babamı evde gezerken görmüş.hayal görmedim eminim dedi.üstünde pijamaları varmış.annemi izlemiş gitmiş.Sizce böyle bir şey mümkün mü?yoğun bakımdayken vefat etti.öldüğünü anlamış mıdır?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölülerin ruhları dünya zamanı ile yaklaşık iki yıla yakın bir süreçte yaşamla ölüm arasında bir boyutta beklerler. Bu durum bir mekanda olmaktan çok bir hal içinde olmakla tanımlanabilir. Ruh bu bölgede sürekli bir hayal dünyasının içinde yaşar. Anlık geliş hayallerde yaptıklarını, yapamadıklarını, pişmanlıklarını ve acılarını sindirir. Sonuçta arınır, vicdani hesaplaşmalarını yaşar, yaralı ise tedavi edilir ve ölümü idrak etmesi sağlanır. Çok zor bir süreç olduğunu biliyoruz. Kutsal kitaplarda bahsi geçen kabir azabı bu durumu tanımlamaktadır. Az evvel size bu halin yaklaşık iki yıl sürdüğünü söylemiştim ancak bazı ruhlar bir iki ay içinde ebedi istirahate çekilebilirler oysa ki cezalı olanlar ( bunların cezaları kendileri tarafından verilir) çok uzun yıllar bu hayal aleminden kurtulamaz yaralarını saramazlar. Bunları babanızın durumunu daha net anlayabilmeniz için anlattım. Babanız hala bu bölgede, bu hal içinde. Ruhların bu hal içindeki hayalleri biz yaşayanları uyku esnasında onların bölgesine çeker. Onların hayallerinin içinden geçer, onların hissettikleriniz görürüz, yaşarız. Anneniz zaman zaman babanızın hayallerinin içinden geçiyor. Demek ki annenizin iletişime uygun bir ruhu var ki ona ulaşmayı kolay buluyor. Ne diyeyim; Allah bir an önce ona kurtuluş nasip etsin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA