Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ŞAŞKIN'IN RÜYASI: RÜYADA KUSMAK

23.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Şaşkın
Merhaba sayın kahin.reelde okulla ilgili sorunlar yaşıyorum.bir hocayla birbirimizi hiç sevmiyoruz.rüyamda bi kız arkadaşı ders anlatırken gördüm ve onu kıskandım.sinirlendim.sonra hocanın odasına gittim bunu konuşmak İçin o sorada o kız odaya geldi.sonra beni çağırdı gel sana odanın anahtarını vereyim dedi.ben de Sevinçli gittim anahtarı aldık bir otobüse bindik ve başka bir binaya girdik.kapıyı açtık.sonra ben bir sürü içki içtim ve gidip kustum.içeri döndüğümde birkaç öğrenci ve tanımadığım bir kadın bana alanımdan farklı konuda sorular sordu.biraz bocaladım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, okulla yaşadığınız sorunları kafanıza çok takmışsınız. Ruh haliniz rüyanıza yansımış.Eğer bu kadar takmaya devam ederseniz hasta olacağınızı söylüyor rüyanız. Sarı renkte kusmak, bulaşıcı bir hastalık için ikazdır. Sarı kusmak dışında ise, içinizdekileri birine anlatıp rahatlayacağınızı anlatır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA