Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SARIŞIN123'ÜN RÜYASI: RÜYADA ÖLÜNÜN CANLANMASI

22.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarısın123
Rüyamda bir erkek bebek gördüm 2 yaşlarında gibiydi. Bana, onun öldüğünü ve bu yüzden onu öpmem gerektiğini sölediler. Kundak ya da tabut gibi tahtadan birseyin icindeydi ama kapağı felan yoktu. Bebeğin eli yüzü belirgin ve giyimliydi. Aldım kucağıma öptüm ve sevdim gözlerini açtı ve bana tepki verdi. Bu bebek ölmemis dedim cünkü gözleri acık konusuyor dedim. Çok tatlıydı ve bana güzel tepkiler verdi. Anca kucağımdan aldılar en sonunda birazdan ölecek diyip. Ama gözlerini net olarak kapadığını görmedim rüyamda. Tesekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Üzerinden çok zaman geçmiş konularla ilgili gelişmeler var. Bazı kısmetler, olaylar ya da benzer şeyler geçmişte kalmış, üzerinden uzun zaman geçmiş. Ancak siz bunları yeniden gündeme getireceksiniz. Bebeğin canlanması, sonradan olayların olumlu hale geleceğini söylüyor. Sevinecek, heyecanlanacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA