Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SARI'NIN RÜYASI- RÜYADA PARA ÇALMAK

04.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı(Bölüm1)
Merhaba, rüyamda bizim mutfakta normalde bize hiç gelmemiş olan halam var. Kucağımda oğlum var,ona pişmiş tavuk eti vermek istiyorum. Halamdan kolumdaki saati çıkarmasını rica ediyorum nedense.eşimle birlikte büyük bir koridordayız. Eşim iki tane para dolu çuvalı resmen çalıyor ve ben de ona yardım ediyorum.Bir odaya saklanıyoruz. Yaşlı bir adam ayağı kırık, beyaz örtü var üzerinde uzanıyor yatakta. Odada üç kişiyiz yani. Eşime şimdi ne yapacağız diyorum. Şimdi kimseye bir şey yapılmıyor, bir şey olmaz diyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Halanız sizinle ilgili bir kısmeti elde etmek yerine beklentiye girdiği bir durum için zamanını beklemeyi tercih edecek. Sanki sizin önerinizi kabul ederse diğerini kaçırabilirmiş gibi gelecek ona. Eşinizle para çalmanız birilerine ait vaatleri kendi lehinize çevirmeye çalışacağınızın işareti ama yaptığınız onaylanabilecek bir şey değil, bu nedenle gizli tutacaksınız. Konu yolla ilgili olabilir ve sizden başka, büyüklerden biri daha durumu bilecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA