Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SARI SAÇLI ÇOCUK'UN RÜYASI: RÜYADA HAYAT KURTARMAK

14.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sari sacli cocuk
Tünelleri olan sarı topraktan oluşmuş mağradayım. Karınca tünelleri gibi içinde çocuklr vardı. Birden gökyüzünden aşağı bakıyorum. Yukardan karınca yuvası gibi tümseği var. Tümseğin etrafındaki toprak suyla doluyor. Sanki yer suyun altında kalıyor. Büyük bir gölün ortasında sadece tümsek kalıyor. Gökyüzünden bakarken birden Tümseğin kenarında duruyorum. Ayaklarıma ve tümseğe doğru su yükseliyor. Tümseğin kenarında 3 tane klozet var. Klozetler suyla taşmış. Su bu arada berrak ve çok güzel. Arkadasim, klozetlerin içinden mağradaki çocukları kurtarabiliriz diyor. Ortadaki klozetin içinden bir tane esmer bir çocuğu elinden tutarak yukarı çekiyor. Hayatını kurtarıyor. Bende yanındaki klozetin deliğine bakıyorum. Suyun içinde klozetin beyaz deliğini görüyorum buradan çocuk asla çıkamaz diye düşünüyorum. Diğer klozete bakıyorum. Suyun altında yüzen bir çocuk görüyorum. Elimi klozete uzatıp çocuğun elinden tutuyorum. Yukarı çıkarıyorum. Çocuk kısa sarı saçlı ve onu yikayip saclarini tariyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkaları ile ilgili, sıkıntıda olduklarına dair haberler alacaksın. Kurtuluştan umutlarını kesmiş olmalılar ya da başlarına gelenler kendi hataları yüzünden olmalı. Onlara yardım edeceksin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA