Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SARI GELİN'İN RÜYASI- RÜYADA KAPIYI AÇMAK

29.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı Gelin (Bölüm1)
Merhaba, rüyamda vefat eden anneannemin evi benim evimmiş. Normalde teyzemler oturuyor orada şu an. Apartmanın kapısını anahtarla açıyorum, ben açarken merdivende oturan gençler benim zengin olduğumu söylüyorlar. Ev ve apartman girişi gerçekte olduğundan çok gösterişli. Evin kapısını da anahtarla açıyorum içeride hizmetlim varmış bayan.Annem de bizimle kalıyormuş o sıra.Ve eşimin anne-babasının da birkaç gün sonra, bir haftalığına bize kalmaya geleceğini söylüyor. Moralim bozuluyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Anneannenizden kalan mal varlığı ile ilgili güzel gelişmeler olabilir. Gelişmeler sizin maddi yaşamınızı olumlu yönde etkileyecek. Rüyanızda gördüğünüz diğer şeyler bilinçaltınızın ürünü gibi görünüyor. Başka bir yorumla bu rüya teyzenizden gelecek haberleri simgeliyor olabilir ki bunlar da maddi konularla ilgili olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA