Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SARI AİLE'NİN RÜYASI- RÜYADA EVİN TOZ OLMASI

05.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı Aile
Bir evi süpürüyorum, turuncu renk süpürgenin toz torbasının kapasitesi azmış. Tozları çekememeye başlıyor. Yerler gri gri toz. Sonra yatağımın gerçekte de olan tahta çerçevesinin altına 3 tane böcek giriyor. Bunlardan ikisi kurba lavrası şeklinde. Avizenin olduğu yerde örümcekler görüyorum. Eşim öldürüyor onları. Sonra sinek oluyorlar, yine rahatsız oluyorum.Eşimle trene binip bir yere gidecekmişiz. Geç kalmışız bilet almak için. Bunları konuşurken de bir otobüsteydik hava kararmıştı... İnanılmaz bir sıkıntı ile uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dışarıdan gelen sorunlar yüzünden biraz canınız sıkılacak. Bir dedikodu ve bundan bağımsız bir maddi sorun söz konusu olabilir. Eşiniz maddi sorunu halledecek ama sıkıntısı bir süre daha sizi rahatsız edebilir. Bu durumdan sonra ait olduğunuz sosyal çevre değişecek. Bir başka yere tayin söz konusu olabilir. İyi bir yer olması için dua edeceksiniz. Biraz sıkıntılı bir rüya ama kalbinizi ferah tutun çünkü bu rüya çözülemeyecek sorunları işaret etmiyor. Sadece sizin, gelişecek olaylar karşısındaki endişelerinizi yansıtıyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA