Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SARI'NIN RÜYASI: RÜYADA SİYAH GELİNLİK GİYMEK

28.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı (2.bölüm)
Yayın sahibinin üçüncü baskı için yeni kapak tasarımını sarı renk yaptığını görüyorum. Hiç beğenmeyerek kendisini arıyorum rengini değiştirmesini istiyorum. Bu arada iş arayışındayım gerçek hayatta olumlu geçen bir iş görüşmesine gittim ve haber beklemekteyim. Annem bu işe girdiğimi kastederek artık mutfaktakilere emir vermeye başla, ev işlerinde yardım edecekler çünkü diyor. Elime çok sayıda çatal alıyorum misafirler için, bu çatalların kiminin ucu ters yöne bakıyor, onları biraz düzeltmeye çalışıyorum mutfağa götürüp, o sırada eşimin halasına annemin sözüne istinaden biraz sert davranıyorum onun pek umurunda olmuyor. Koridordan geçerken başı örtülü, esmer bir gelin görüyorumgelinlik giymiş fakat ilginç tarafı o benmişim böyle hissediyorum, diyah gözleriyle bakıştık ve uyandım. Ben sarışın, yeşil gözlüyüm, baş örtüsü kullanmıyorum, evliyim ve üç çocuk annesiyim. Rüyayı çok net hatırlıyorum ve oldukça etkilendim. Tabirlerinizi bekleyeceğim. Teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkalarının ders alacağı bir hayatınız olacak. Azminizle ve sabrınızla kaderinizde olmayanı başaracaksınız. Siyah gelinlik, işle ya da maddi yaşamla ilgili gelişmeler nedeniyle ön plan çıkmayı temsil eder. Güzel gelişmeler yakında diyebilirim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA