Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SARI'NIN RÜYASI: RÜYADA MERDİVENDEN İNMEK

18.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı
Merhaba. Rüyamda yaşlı bir kadının evindeymişim ve ahşap eski ve eşyalı bir ev. İş arkadaşlarımın oralarda olduğunu biliyorum his olarak. Ben merdivenlerden iniyorum, inerken biri bana o evin 20 katlı olduğunu söylüyor yani 20 kat yerin altına doğru iniyor. Sonra bir yerde ara verip etrafa bakıyorum camekan, manzarası olan bir yer görüyorum ve orada modern, açık renk bir koltuk var. Koltuğu görünce seviniyorum oraya doğru oturmaya giderken uyandım. Gerçek hayatımda işle ilgili sorunlar var, avanta aldığını düşündüğüm bir arkadaşı müdüre şikayet ettim. Bunun tedirginliği içindeyim. Yorumunuzu bekliyorum. Teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, merdivenden inmek güvenli alana geçmek demektir. Bir risk almışsınız ama gereken güç sizin kendi içinizde var zaten. Ancak sizin bu rüyanızı gerçek hayatta iş yerinizde yaşadığınız sıkıntıdan dolayı gördüğünüzü düşünüyorum. Muhtemelen bilinçaltınızın bir ürünü bu rüya.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA