Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SARI'NIN RÜYASI: ÖLÜNÜN YEMEK YAPMASI

28.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı (1.bölüm)
Merhaba. Rüyamda bizim evde bir davet var. Eşimin küs olduğumuz halası bizim mutfakta kısır yapıyor, beyaz plastik tabaklara koyuyor, kısırı görünce ne kadar ıslak diyorum tuhaf bulup ve tabaklara kısırı koyduktan sonra sinirli şekilde masaya koyuyor küt diye ses çıkıyor masadan. Salonda oyuncak şeklinde biblolar var onları da o almış. Bir oyuncak bebeği eline alıp fiyatına bakıyorum pahalıymış diyorum, onu yerine bırakırken aynı rafta oradaki bir erkeğin kızı varmış ve ben oyuncak bebeği bırakırken rafın hafiften sallanmasıyla o kız çocuğu kafasını vurmuş kötü şekilde. Ben geri çekiliyorum, babası kızını kucağına alıyor. Sonra balkona çıkıyorum ve iki buçuk yıl önce vefat eden yengemi balkonda yerdeki su birikintisinde hamur açmaya çalışırken görüyorum. Annem de var. Diyorum ki, zaten en güzeli çamurlu hamur, tükürüklü köfte. Gülüşüyoruz. O esnada kitabımınben yazarım, ilk kitabımın ikinci baskısı tükenmek üzere üçüncü baskısı için yayın sahibinin yeni kapak tasarımınıdevamı var
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir kadının ince zevklerinden etkileceksiniz. Sizi duygusal olarak etkileyecek biri ile arkadaş olabilirsiniz. Yengeniz size gelecek bazı kısmetleri, geçiminizi sağladığınız paradaki artışları haber vermiş.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA