Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SARI (1)'İN RÜYASI: RÜYADA BİTLENMEK

29.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı (1)
Merhaba. Rüyamda başımdan küçük küçük bitler çıkardım ve saçlarım siyahtı. Mutfağa gittim annem oradaydı ve mutfak dolabının içinde bir karafatma gördüm. Korktuğum için, annemin onu öldürmesini istedim, öldürdü. Sonra dışarı çıktım ve bir yandan eşimle telefonda konuşuyordum, iki katlı Taksim otobüsüne bineceğimi, onun da gelmesini istediğimi söyledim, kabul etti. Ben bindim ve şoföre eşimin de geleceğini söyledim, ama durmadı. Orada duramayacağını söyleyerek, otobüs geri geri hızla gitmeye başladı. Bir yokuşun alt kısmında duruyorduk otobüsün içinde ve o esnada eşimin, otobüse binebilmek için koştura koştura yokuş aşağı indiğini gördüm. Elinde siyah bir evrak çantası vardı. Normalde öyle bir çantası yok. Siyah takım elbise giymişti. Çok teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bitler, elinize geçecek parayı temsil ediyor ancak buna rağmen bazı sorunlar canınızı sıkabilir. Eşinizle birlikte bir ekibe, bir gruba ya da işe başlamayı düşünebilirsiniz. Ancak bu iş planladığınız gibi olmayacak. Yönetimle ilgili sorunlar çıkabilir. Bu rüya eşinizin işi ile ilgili ise bazı gecikmeler yaşanabilir. Daha güvenli bir çalışma ortamı gerekiyor sanki. Otobüsün Taksim'e gidecek olması konunun bu bölge ile ilgili olmasından kaynaklanabilir. Her durumda eşiniz, çalışan kimliği ile ilgili bazı sıkıntılar yaşayacak gibi görünüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA