Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SAĞLIK MEMURU'NUN RÜYASI: RÜYADA BUZDAĞLARINI YOK ETMEK

29.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sağlık Memuru
Rüyamda ağrı dağı yüksekliğinde devasa buz dağları karadan deniz üzerine üzerimize gelmekteydi, biz ise ada benzeri bir toprak parçası yaşıyoruz, topluluk halindeyiz ben bu topluluğu koruyorum, onlar hatta bana üzerimize buzdağı yaklaşıyor diyorlar, bense rüyamda çok güçlüyüm ve elimde devasa bir çelik kılıcım var onu sallıyarak büyük buz dağları bir sallamamla yok ediyorum.Ama yok edişimi yaparken denizin üzerindeyim,denizde de çok dalgalar vardı,hiç bir şeyden korkmuyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Fantastik bir gücü içinizde hissetmişsiniz adeta. Bu bir bilinçaltı rüyası olabilir. Benzer filmlerden, dizilerden etkilenmiş olabilirsiniz. Başka bir yorumla ruhsal alanda kendinizi çok güçlü olduğunuz hayallerin içinde bulmuş olabilirsiniz. Her durumda rüyanın sizin özlemlerinize, isteklerinize bağlı olduğunu düşünüyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA