Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SADE'NİN RÜYASI: RÜYADA RAKAM GÖRMEK

05.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sade
Merhabalar rüyamda bilmediğim bir mekandayım tarikat benzeri bir yer sanırım bilmediğim bir çok kişi var birisi liderleri konumunda iskambil kağıtları var benim çektiğim kart as kırmızı karo yada kalp hatırlamıyorum rüyamda sürekli 21 ve 12 rakamları geçiyor duyuyorum duymam isteniyor as bile 12ve 21 olarak soyleniyor bir kağıt görüyorum ne yazıldığı belli olmayan sözleşme tarzı üstü karalanmış lider konumunda ki kişiye gösterip imzaladım diyorum rüyam da bütün senaryonun 12 ve 21 rakamları için olduğunu düşünüyorum uyandım saat 21.12 bir şey izliyorum tekrar 21 rakamı uyandığım saatle itibaren çoğu kez karşıma çıktı acaba anlamı nedir 12.ayın 21 ni mi temsil ediyor ne ifade etti anlayamadım yprumlarsanız çok sevinirim teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Serra, işle ilgili ya da özel hayatınızda bir alım satım olabilir. Bir sözleşme imzalayacaksınız. Rakamlar tabi ki bir şeyi ifade ediyor. Ancak bunu ben değil siz çözebilirsiniz. Belki 12. ayın 21'ini belki de başka bir şey. Size bir mesaj veriyor ancak bunu sizden başka kimsenin bilmesi mümkün değil.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA