Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ŞAÇMA SAPAN'IN RÜYASI- RÜYADA BİLET VERMEK

05.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Saçma sapan
Rüyamı okadar net hatırlıyorum ki eski sevgilim yanıma geliyor ve bana iki tane otobüs bileti uzatıyor. Bide ufak bir not kağıdı veriyor. Biletlere bakıyorum. Gidiş yeri Çanakkale yazıyor. Verdiği küçük notta: kuşlardan bahsediyor Çanakkaleyi artık görmemiz gerektiğini anlatıyor. Bunları okurken yanimda ve çok acılar çektim hata yaptım ama sevgi fedakarlık ister acıları görme ve hatalari bırakıp sevgiyle gel benim için değerlisin dedi. Ben hiç konuşmadım daha sonrasında da uyandım. Şimdiden te
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeniden bir ilişki için start verilebilir. Eski sevgiliniz sizi gerçekten de arayabilir ama bu rüyada o sadece bir sembol de olabilir. Yani yeni bir sevginin eşiğinde olabilirsiniz. Sevgiliniz olacak kişi bu şehirden olabilir ve gerçekten de ilişkilerinde çok acılar çekmiş biri olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA