Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SABIRLI'NIN RÜYASI: RÜYADA VEFAT ETMİŞ BİRİNİ GÖRMEK

23.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sabırlı
Rüyamda yıllar önce vefat etmiş olan anneannemi gördüm.anneannemin köyünde yım.güya anneannemin on yıldan fazladır görmediği iki oğlu varmış onlar köye gelmiş anneanneme haber veriyorum oğulların geldi diye.ben hiç bilmiyordum bu çocuklarını diyorum çünkü hiç görmedim diyorum.aslinda benim yedi tane evladım var diyor bunlar yurtdışına gitti hiç gelmediler diyor.anneannemi alıp oğullarının olduğu eve götürüyorm.sonra oğulları bana çok içten samimi sarılıyorlar.anneaannem yüz küsur yaşında öldü ve hiçbir hastalığı yoktu.ogullarindan birininde saçlarına ak düşmüş beyazdı.yaslanmis diyorum içimden
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, anneanneniz yeni ölseydi eğer öldüğünü kabul edemediği için sıkıntıdadır derdim. Her ruh bu süreci yaşar ve bu süreç dünya zamanı ile yaklaşık 2 yıl sürer. Ancak bu süreçten sonra haberci rüyalar görürsünüz. Ölen atalarınızdan birini görmek kısmet alacağınızın habercisidir. Ölü kimse kadınsa gelen kısmet miras olabilir. Kadın atalar toprak, arsa arazi türü mirasları temsil ederler.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA