Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SABIRLI'NIN RÜYASI: RÜYADA AVUKAT GÖRMEK

12.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sabırlı
Rüyamda guleryuzlu bı avukatla sohbet ediyordum.kel bir avukat gülümsüyordu.sorular sordum gülümseyerek cvp verdi.siyah yada lacivert ceket vardı üzerinde avukatın.bu iş çok uzun birşey elde edemezler çok detaylı araştırma yapmaları lazım diyordu.sonra eşim ve ben beyaz çarşaflı yatakla dışarıda bir yerde yatmışız.iki tane yatak vardı.toplayip içeri koyalım diyoruz.sonra birkaç dakika yol için ticari taksiye biniyorum.hemen.iniyorm.bozuk 50 kuruş veriyorm.takside benim dışında birkaç kişi daha var benim binmemle inmem bir iki dakika ancak sürüyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, bu aralar avukatla ilgili bir durumunuz var sanırım. Eğer avukatlık bir işiniz varsa o yüzden böyle rüya görmüş olmalısınız. Bilinçaltınızın bir ürünü. Eğer böyle bir durum yoksa bu bir uyarı rüyası. Şu sıralar sizin için önem taşıyan şeylerin idaresini başkalarına bırakmayın. Rahatsız olacağınız sonuçlar doğabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA