Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

SA'NIN RÜYASI: RÜYADA MİNİBÜSE BİNMEK

26.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sa
Rüyamda minibüse biniyodum ve yan koltuğumda 3-4 yaşlarında bir çocuk vardı benim kucağımda uyuya kaldı sonra onu kendi evime götürdüm ve yatağa yatırdığımda bir anda bebeğe dönüştü bebek halinde kalkıp yanağımdan öptü ardından tekrar uyudu sonra ben bu çocuğun aileseni buldum ve onu teslim ettim fakat onu bırakmak istemedim çünkü ailesi yoksuldu bu yüzden çok üzüldüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bindiğiniz minibüs sizi yeni bir yolculuğa doğru götürürken saçma sapan engellerden dolayı istediğiniz mevkiye ulaşamayacaksınız. Erkek bebek görmeniz ise haber alacağınızı söylüyor. Bu haber dedikodulu olabilir. Sizin hakkınızda yakın çevreniz tarafından yapılan dedikoduya işaret ediyor. Birine güvenip bir sırrınızı verirken iyi düşünün. Sizi aptal yerine koymaya çalışan kişilerden uzak durmaya çalışın, sizin iyi halinizden yararlanmak isteyenler çok fazla.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA