Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYAYA MÜDAHALE ETMEK

20.04.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen çilekkokusu
Rüyamda evli olduğumu görüyorum (normalde bekarım)Eşim tanımadığım biri ve evimizi taşıyoruz.Rüyada oturma odasını taşırken yerdeki halıyı beğenmiyorum.Değiştirmeye çalışıyorum farklı halı desenleri gözümün önüne geliyor(rüyada olduğumu anlamadığım halde rüyaya müdahale etmeye çalışıyorum.)İstediğim halıyı oluşturamıyorum hep aynı eski halı desenleri.O Sırada da eşim ve benim ailemin her şeye müdahale edip kavga ettiklerini görüyorum.Ayrıca rüya atlayıp erkek kuzenimle kavga ettiğimi görüyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tip rüyalara lucid rüya diyoruz. Rüyayı kendi istediğimiz şekilde yönlendirme zor olsa da yavaş yavaş başarılabilecek bir şey. Halıyı değiştirme çabanız hayatınızdaki çevresel faktörleri değiştirme çabanızın bir yansıması. Evlilikten de bu nedenle çekiniyor olabilirsiniz. Önünüzdeki örnekler pek iç açıcı değil, onlar gibi olmaktan korkuyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA