Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYASEVER06'NİN RÜYASI: RÜYADA TATLI YEMEK

19.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rüyasever06
Bulunduğum semtte akşamüstü yada akşam olmuş, caddede biri köşe başında olan 3 pastane varmış ve ben çikolatalı birşeyler canım çekmişte almaya çıkmışım. cadde üstündeki birinciyi geçiyorum. köşedeki büyük pastaneye gelince gözüm yanındaki köşenin diğer tarafındaki baklavacıya kayıyor. ona girip baklava almaya karar veriyorum. 2 baklava gösteriyorum. ikisindende 600-700 gram istiyorum. ilki ile epey uğraşıyor. uğraşırken bazı baklavalardan tattırıyorlar. iş uzun sürdü derken bir bakıyorum, pasta gibi sanki katlı bir baklava. adam baklavaya gül gibi bir şekil falan vermiş. çok güzel görünüyordu. sonra diğerinide paketlesinler istedim. baklavanın ismi sütlü nuriye. tattırdılar ama tadı farklıydı. sanki hafif tarçın ve gül gibi tadı ve kokusu vardı. hoşuma gitti ama tuhaf buldum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, tatlı yemek; neşeyi, güzel konuşmaları ve mutluluğu temsil eder. Siz bir tercih yapacaksınız. Önünüze 3 seçenek çıkacak kararsız kalacaksınız ancak tercih ettiğiniz seçeneğin sonunda mutlu olacaksınız..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA