Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYASEVER'İN RÜYASI: RÜYADA SEVGİLİ İLE BABAYI BİRLİKTE GÖRMEK

03.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rüyasever
Babamla sevgilimi kanepede uyurken gördüm sevgilim babamın bacaklarına sarılmış bende yere oturmuş onlara bakıyordum sonra birden şakalaşarak yere düştüler babam sevgilimin boğazını sıkıp anlamadımmı sandınız dedi gülerek,sevgilim gayet ciddi ben onu seviyorum ve istiyorum dedi babam kenara çekildi bundan sonra kızım sana emanet başına bişey gelirse senden bilirim her yere seninle gidip gelicek dedi ben o esnada odadan çıktım sevgilimin bir kız arkadaşıda bulunduğumuz evdemiş evin anahtarlarının fotoğraflarını çekiyodu zorla sildirdim daha sonra bir adam bana vurdu ve bende gayri ihtiyari sevgilimn arkasındaki koltuklara çıktım adama seni öldürürüm bana vurursan dedim içimdende zaten kaybedecek birşeyim yok dedim sevgilim beni arkasına alıp adama bağırdı adam gitti sonra hiçbir yerde sevgilimi bulamadım bulduğumda enkazdan çıkmıştı ve yüzünde yaralar vardı sana ne oldu dedim sizin orası çökmedimi dedi bende bacaklarına sarılıp ben şimdi ne yapıcam ne hale gelmiş deyip uzunca orda kaldm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sanırım babanız sizin yaşadığınız bu ilişkiyi bilmiyor ya da onay vermiyor. İlişkiniz ile ilgili sizin de kafanızda bazı soru işaretleri var ve ona sonuna kadar güven duymak istiyorsunuz. Sevgilinizi tüm ailenizin sevip sayması ve tanımasını istiyorsunuz ama hem güvensizliğiniz hem de çekincelerinizden dolayı buna cesaret edemiyorsunuz. Rüyanız biraz cesaret diyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA