Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYASEVER'İN RÜYASI: RÜYADA GÖZLERDEN KAN FIŞKIRMASI

20.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rüyasever
Erkek arkadaşımın yanından eve geliyorum odama geçiyorum karşı komşumuz göbeğini açmış sarkık bir göbeği vardı odamın kapısında dans etti sonra liseden bir arkadaşım yanına geldi annemde geldi halay çektiler bende sinirlendim annem bunları neden çağırmış diye sonra yanıma annem geldi telefondan instagrama bakıyordum erkek arkadaşımın profilini girdim ve evlendiğini iki tane çocuğu olduğunu karısıyla video paylaştığını gördüm şuanki yaşından daha büyüktü şok oldum anneme ben uyuyorum demi şuan diye sordum annemde uyumuyosun uyu istersen kaldırırım dedi yatağa yatıp geri kalktım ve yeniden profile baktım yine karısı ve çocuklarını gördüm sonra telefonum elimde aşağıya indim bir arkadaşım beni bekliyordu ayakkabımın tekini giymediğimi farkettim geri dönücektim arkadaşımın renginin beyazlığını gördüm ona yaklaşmaya başladım yaklaştıkça yaşlandı ve en son gözlerinden kan fışkırdı. Yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Nazara bağlı nedenlerle akraba ilişkilerinin zarar görmesini, kopuşları ve fikir ayrılıklarını simgeleyen bir rüya bu. Bu aralar söylediklerinize dikkat edin. Annenizden ise destek göreceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA