Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYANIN DEVAM ETMESİ

30.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mert
Rüyamda hayat bana seçenek sunuyormuşcasına, içinde bulunmuş olduğum rüya 3 farklı şekilde tekrarlayıp son buldu.İlkinde Okuldan çıkıp otobüs ile yola koyuldum. Yolda bir binanın önünde inip yapmam gereken işlerin olduğunu fakat hangi işleri halletmem gerektiğinin farkında değilim. İnmem gereken yerde inemiyorum. Hoşlandığım kızda arabada ve onunda benden hoşlandığının farkındayım. Gidip konuşuyorum ona duygularımdan bahsediyorum ve sarılıyoruz. Sonra kendimizi sevgili durumunda buluyoruz.İkincide Bu sefer inmem gereken yeri tekrar kaçırıyorum fakat kızla da konuşmayıp, hemen otobüsten inip koşarak işlerimi halletmeye gidiyorum.Üçüncüde Ne kızla konuşuyorum ne de gidip işlerimi hallediyorum. Bir yerde inip başka araca binicekken orda 2 arkadaşımı görüyorum. Konuşuyoruz, birisi eski arkadaşım yanındakini tanımıyorum. Gördüğümde istemsizce ondan da hoşlandım. Fakat benim otobüsteki kıza gönlüm vardı. Yanlarından ayrıldım.Sonra da uyandım. Bu rüyadan ne anlam çıkartabilirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Haberci rüyalar tek, akılda kalıcı, normal uzunlukta olurlar. Art arda gelen, devamı olan, çok uzun, sahneden sahneye atlayan ya da tek sahnelik rüyalar haberci olmazlar. Bunlar sizin bilinçaltınızın ürünleri olurlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA