Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYAMNE'NİN RÜYASI: RÜYADA ENGELLİ İNSANLAR GÖRMEK

16.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyamne
Rüyamda yurtdışına gezi için gidiyorum ama daha uçağa binmeden yolda gördüğüm herkesin engelli olduğunu görüyorum birtanesi beni takip ediyor korkuyorum birden çarpıp telefonumu kırıyorum annemi aramaya çalışıyorum ama kırık olduğu için aranmıyor sonra birden telefon eski haline geliyor. Yurtdışına gidiyorum iki mankenler konuşuyorum birinin üzerinde beyaz mini bir elbise var bunun dekoltesi böyle olmalı derken Bi bakıyorum elbise üzerimde sonra tekrar Türkiye dönüyorum eskiden oturduğumuz evin duvarına tırmanıyor aşağıya inmek istiyorum ama diken çok fazla olduğu için korkuyorum arkadaşım kucağına alıyor indiriyor yukarı çıkıp yengemlerin elini öpüp sofraya oturuyorum sofra insanla doluyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Esra, yaptığınız işle ilgili bir yanlış ya da eksiklik söz konusu. Siz bu eksik yöntemin farkındasınız bundan korkuyorsunuz ancak bir şey yapmıyorsunuz. Seçimlerinizi yeniden gözden geçirin derim. Önünüzde engeller var dikenler bunu simgeliyor ancak korkunuzun üstüne gidip bir arkadaşınız sayesinde kısıtlamalardan kurtulacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA