Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYAMMMMM'IN RÜYASI- RÜYADA İDRAR SIÇRAMASI

31.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ruyammmmm
Rüyamda cami avlusu gördüm mermer mimber gibi bir yer.burada bir adam sanki arap acik gri giymis ve kucağında çocukla namaz kılıyordu sonra öyle bir işediki dudağıma geldi.bunu gören bir erkekte kacti baktim su akan altin renkli cesme var agzima sürdüm.sonra işyerindeydim şefi müdürü falan gördümen son bir adam gördüm servislerin yeri değişmiş bir türlü bulamadım sonra siyah bir arabadayim erkek kullanıyor karşıda kırmızı araba kadın kullanıyor git diye bağırıyor geri geri hızla gittik en son araba kendini infilak etti
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ciddi bir enfeksiyon riski içine girebilirsiniz. Aman dikkat edin, ağızdan alacağınız bir mikrop sizi hasta edebilir. Üstelik bu mikrobu hiç beklemediğiniz birinden alabilirsiniz. Camiye giden biri iseniz özellikle bu mekanlarda dikkatli olun. İyileşmek için para harcamanız gerekecek. İş yerinizde bir sorun var. Hangi araba infilak etti ise o arabadakilerin kararları yanlıştır. Buna göre kendinize bir taraf seçin, yanlış tarafta olmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA