Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYALARIN SAATLERİ HAKKINDA

14.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Burcu
Rüyamda arabam oluyodu ailemde uzaklaşıp bir yerlere gidiyodum gittiğim yerde hep akşamdı hava arabamla yalnış yollara giriyodum market olan bir yere parkettim içeriye girdim ama kimse yok insanlar yok hiç kimse hava karanlık dışarıya çıktım arabam çalınmış ve sokaklar ipsiz sapsız etrafa dehşet saçan erkeklerle dolu telefonum yok sıkışıp kaldım kendimi çok çağresiz hissettim bu şekilde de uyandım saat 17-22 arası gördüğüm bir rüya. Saatlerin rüya üzerinde ettileri var mı size göre?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rem uykusuna gecenin ikinci yarısından sonra giriyoruz. En haberci rüyaları da bu zaman diliminde görüyoruz. Bu rüya haberci ise yanlış bir kararı ve eğlenceli bir durum için bu kararı bir süre ertelemeyi temsil ediyor. Ya da bazı şeyleri ağırdan alacak, beklemeye geçeceksiniz. Ancak bu doğru bir durum değil. Sizin elde edeceğiniz şeyler siz ilgilenmeyince başkalarının eline geçebilir. Kendinizi köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA