Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYALARIN ANLATILMASI HAKKINDA

01.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen NUR
Merhaba Kahin Hanım benim rüyam değil ama annemin rüyası....Rüyasında beni pembe folklor kıyafeti ile görmüş. Başımda da pullar varmış.Ayrıca diğer bir rüyasında buzdolabın buzluğunda 3 tane bazlama ekmek yapmış pişiriyormuşum. Annem de sen ne yapıyorsun hiç orada ekmek yapılır mı? Elektrik çarpar sonra diye uyarıyormuş.Birde insan rüyasını anlatırsa mı gerçekleşir anlatmadığı zaman mı gerçekleşir? Yorumlandığı şekilde mi gerçekleşir? Çok teşekkür ediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Güzel rüyaları anlatırsanız nazar değer diye saklanması uygundur demişler. Kötü rüyları anlatmak da kötü yorum duyunca etkilenmemek içindir. Başka bir anlamı yok rüyaları anlatmamanın. Yorumlanması rüyanın gerçekleşmesini etkilemez. İlk rüya sizin mutlu olacağınızı söylüyor. İkinci rüya yalnız başınıza bir parayı kazanmaya çalışacağınızı ya da bir parayı değerlendirmeye çalışacağınızı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA