Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYALARDA SÜREKLİ ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

02.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eda aydın
Merhabalar daha önceden tekrar rüyamı yazmıştım eski sevgilimle ilgili eski sevgilimden yeni ayrılmadım yaklaşık 1 sene olacak ancak tam anlamıyla unutmuş değilim görüşmedik o zamandan bu zamana zaten hiç ama yaklaşık 1 haftadır hergece onu rüyamda görüyorum her gördüğümde hep barışmak istediğini gördüm sadece birkez olumsuz yaklaştıgını gördüm ancak suan hayatımda uzun süredir biri var neden böyle oluyor bilmiyorum simdiden çok teşekkürler yorumunuz için
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ondan zor ayrılmışsınız. Bir zaman dilimindeki anılardan zor uzaklaştığımızda ruhumuzun yani enerjimizin bir kısmı o zaman diliminde yapışır kalır. Ruh, enerjisini oradan kurtarmak için sürekli anılara geri döner. Sürekli görülen rüyalar zaten haberci olmazlar. Ne yapmanız gerekire gelince; o ayrılıkla yüzleşmelisiniz. Birisine anlatın, eski sevgilinizi görüyorsanız neler hissettiğinizi yüzüne söyleyin. İçinizdekini atınca tıkanıklık çözülecek ve akış yeniden sağlanacaktır. Eğer bunu kendiniz başaramıyorsanız ve çok sıkıntılıysanız bu yüzden size psikodrama önerebilirim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA