Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYALARDA BİLMEDİĞİMİZ YERLERDE OLMAK

09.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen berke ergen
Tuvaletin kapısından çıkıyorum bilmediğim , DAyım apartta bir odada kalıyorGERÇEKTE EVLİ sanki daha önce hep biliyomuşum gibi hissediyorum. Bir odadan diğer odaya geçtiğini biliyorum.Ordada bulamayınca meğerse yer değiştirmiş karşıdaki odada annemde varmış yanında onla beraber.neyse çekyatta oturuyolar diğer odalardada çekyatlar yatak. şeklini almış.. oturuyorum dayımın çaprazında bana öğüt veriyor bitiyor rüya.. Bilinçaltı etkilendiğim vardır anlamadığım hiç bilmediğim yeri neden bilirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizin gördüğünüz her resim bilinçaltınızda kayıt altına alınır. İzlediğiniz filmler, baktığınız dergiler, gazeteler. Bilinçaltında binlerce kayıt var. Hatta sizin hatırlayamadığınız zamanlarda yaşadığınız şeyler bile orada kayıtlı. Hipnoz ile onları açığa çıkartmak mümkün oluyor. Gönderdiğiniz iki rüya da haberci değil. Her iki rüya da bilinçaltınızın ürünü. Günlük olayları görüyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA