Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RUYALAR'IN RÜYASI: RÜYADA TRAFİK KURALLARI İHLAL ETMEK

09.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ruyalar
Selamun aleykum , ben kadir gecesinde okulum için dua ettim ve o gece bir rüya gördüm.Annemle arabadayız arabayı ben suruyorum ve trafik ışığına geliyoruz, sarıdan hemen kırmızıya geçti ve bende durdum, daha sonra nasıl olmuşsa kırmızı ışığı geçmişiz ve gidiyoruz ve ben icimden diyorumki polisler bizi tespit eder ceza yazarlar ve arabayı geri geri suruyorum tekrar kırmızı ışığa dönmek için, ışığa geldiğimiz zaman frene basiyorum ama araba durmuyor ve arkamda araba olur ona vururum diye korkuyorum, ama en sonunda araba zorla duruyo ve kimseyede vurmuyorum.Lutfen yorumlarmisiniz benim için çok onemli, allah razi olsun
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada trafik kuralları ihlal etmek Ailenizle fikir ayrıkları yaşadığınız konular var. Onların kurallarına uymaya çalışsanız da bu durumu idare etmekte yetersiz kalabilir ve biraz acemice davranabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA