Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYAGÖREN'İN RÜYASI: RÜYADA TADİLAT YAPILDIĞINI GÖRMEK

09.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rüyagören
Rüyamda bizim komşu evini tadilat yapmaya birini getirmişti.yani tadilat yaptırıyordu.aynı binada oturuyoruz.Bizim alt çaprazımızda evi babamda madem yapan biri var bende yaptırayım diyip binanın altındaki işyerimizin fayansları söktürüp yeni yaptırmayı düşünüyor.ben sadece sökülmüş zemini gördüm işyerinin toprak zemin ama iş yerinde ürünler aynı yerınde içerisini boşaltmamışlar.Babam binayıda boyatalım diyor.Adam binayı rengarek renklerle karışık degil biraz mavi,biraz turuncu gibi boyuyor.ama tüm renkler açık renk.Birde bu örnegin:yavuz inşaat tarzında ama bizim ismimiz degil diger insaatçıların isimlerini kullanıyor .yani adamların elinde kalanları , diger insaatcıların kullanmadıkları yazılar firma isimleri geli hep isimlerin ......oglu tarzında ve bazı yazılarda söyle silik siliksonra ben sinirleniyorum babama hani niye böyle yapıyorsun düzgün yazılar alalım diye binanın yan tarafına gidip sigara içiyorum.yerde tesbihler var 5-6 tane ama hareket ediyorlar oldukları yerde
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada iş yerinde bir takım değişiklikler yapmak istiyorsunuz ve harekete geçmeniz için buna vesile olacak birileri olacak. Ancak bazı kaygılarınız var. Babanızla fikir ayrılıkları yaşıyorsunuz. Gördüğünüz hareket eden tespihler, sizin bu süreçte sabırlı olmanız konusunda uyarıyor. Bu girişim sonunda feraha çıkacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA