Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ZORLA EVLENDİRİLMEK

27.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aygün öztürk
Rüyamda kısa zaman önce ölen kaybettiğimiz bi yakınıma beni istiyorlar onunla evlenmemi istiyorlar ama ben evliyim diyorum sonra bi yerde o kişi ve bazı gençler toplanıyor bahçe gibi biyer dans ediyorlar tam ben kaçıyorum daracık camlardan çatılardan atlıyorum bi bakıyorum onları polisler alıp götürüyor sonra annemi görüyorum anne ben evliyim çocuğum var beni niye istiyorlar diyorum annem ailesi evlenmenizi istiyor diyor sonra balkona çıkıyorum karşıda eşim yanında bi kadın annenem diyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri O kişi ile eskiden bir yakınlaşma yaşadıysanız bu rüya bir bilinçaltı rüyasıdır. Onun ölümü sizin bilinçlatınızdaki anıları depreştirmiş olabilir. Eğer böyle bir şey yoksa aileniz ve çevreniz sizi biri ile ortak hareket etmeye zorlayacak demektir. Bu kişi yoldan gelen biri olabilir. Bu duruma yanaşmak istemeyeceksiniz. Eşiniz bu olayın dışında kalacak olmalı, bu durumda olay kendi ailenizle ilgili bir şeydir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA