Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ZOMBİLERDEN KAÇMAK.

20.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen FLZ FLO
Hastanedeymişiz İkiz kızlarımdan Ela orada yatıyo sanırım çok önemli birşeyi yok.Diğer kızım Dila annemlerdeymiş annemlere gidip Dilayıda alıp hastaneye gelmem gerekiyor.Hastane kapısından çıkacakken dışlardan virüs buılaşmış zombi tipli insanlar kapıyı zorlayarak içeri girmeye çlışıyorlar bir nevi virüs bulaşmış ve diğer insanlarada saldırıp ısırarak bulaştırmaya çalışıyorlar.Esim ve ben yürüyoruz fakat birden bire 2 kişinin bizi takip ettiğinin farkına varıyoruz.Hızlanıyoruz onlarda bizi kovalamaya çalışıyor.Eşim koşarak kaçıyor ben uçarak kaçmaya çalışıyorum .Adam beni tam yakalayacakken tekrar kollarımı kanat gibi kullanarak cırpıp yükseliyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Elbette ki bu bir bilinçaltı rüyası. Böyle diziler ve filmler izliyoruz ve ister istemez etkileniyoruz. Eğer rüyanız haberci olsaydı bile ailenizin bir kötülükten zarar görmeden kutulacağını söyleyebilirdim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA