Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ZENCİ GÖRMEK

07.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ut_etkilendiğim_bir_rüya
Merhabalar, rüyamda eşimle birlikte diplomamı almak için okuduğum şehre gitmişiz. Sokakta gezerken nasıl olduysa siyahi bir kadının göğsü açık dolaşıyordu ve ben yanımda eşim olmasına rağmen kadının göğüslerini tuttum ve okşadım. Sonra da kaçmaya başladık eşimle. polisler peşimize düştü ve eski dostum ve okul arkadaşımın evine sığındık. bir süre bekledik orada ve evin başka kapısından çıktık. yürürken bu sefer de siyahi kadın peşimize düştü. kaçarken uyandım. hatta yatakta koşarak uyandım. tşk.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zenciler haberdir, kadınlar ve açık memeler işle ya da hayatın maddi yönü ile ilgili haberlerdir, gelişmelerdir. Bu konuda bir girişiminiz olacak ama çevrenizde sözü geçen bazı kişilerin bu duruma engel olmasından korkacaksıınız. Neyse ki arkadaşlarınız var, sorun çıkmayacak. Bu iş bir kez başladı mı devam edecek. Siz istemeseniz bile bu gelir size doğru yönelecek artık. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA