Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ZEKA ÖZÜRLÜ BİRİNİN TAŞ ATMASI

10.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen meraklı
Merhaba.Rüyamda tahlil yaptıracakmışım.İsmimi yazıyorlar.Daha sonra işlemler için başka bir doktor benimle ilgileniyor.Soyadımın yanlış yazıldığını düşünüp doktora söyledim ama o çoktan barkotları çıkarmıştı. Bana iyi davranmadı Üzüldüm ve kızarak seni şikayet edeceğim dedim sessizce. Ordan çıktıktan sonra arkamdan Zeka geriliği olan bir genç bana taş atıyor adama kızdığım için yapma ediyorum. Taşlar bana çarpıyor mu bilmiyorum.Sonra ellerinden tuttum ve ebeveynlerini bulmaya çalıştım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Doktorlarla ne ilişkiniz var? Kronik bir rahatsızlığınız varsa bu kısım bilinçaltınızın ürünü olabilir. Öyle değilse ufak bir rahatsızlık yaşayabilirsiniz. Delinin sizi taşlaması, her aklına geleni söyleyen ama temiz kalpli biri tarafından itham edileceğinizi, suçlanacağınızı haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA