Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ZARF GÖRMEK

07.06.2012

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hülya
Ağabeyim boğazının ağrıdığını söylüyor.Limon sıkmamı istiyor ona limon sıkıyorum.Sonra sokak kapısını açıyorum.Ayrı ayrı isimlerimize gelmiş zarflar görüyorum.Abim adına gelene bakıyorum.Şeffafmış.İçinde abimin resmi kıyafetli resmini görüyorum.Sonra içeri geliyorum.Abimin elinde bira şişesi gibi bir şişe var ama içinde nar,vişne suyu gibi bir içecek var.Sen bunu iç gülüm diyor.Tamam diyorum tekrar elimdeki zarflara bakıyorum.Kafamı kaldırdığımda abimi bir büroda resmi kıyafetle otururken gördüm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Abinizin limon suyu içmesi-bunu sık sık yapmıyorsa- mide, bağırsak ya da safra kesesi ile ilgili bir rahatsızlık yaşayabileceğini haber veriyor. Zarflar, önemli haberleri simgeliyor. Abinize gelecek haberler işle ya da maddi konularla ilgili ve hem onu hem de sizi ilgilendiren konuları içeriyor. Abinizin size verdiği içecek eğer nar suyu ise, umulandan çok kısmet alacağınızı anlatır. Eğer vişne suyu ise, abinizden dolayı tanıdığınız birine platonik olarak aşık olduğunuzu ya da olacağınızı söyler. Abinizi resmi kıyafetlerle gördüğünüze göre, konular abinizin işiyle ya da iş yeri ile ilgili önemli ve güzel gelişmeleri içeriyor olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA