Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ZARF GÖRMEK

04.04.2012

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fatos
Rüyamda resmi bir dairedeyim, büyük sarı renkli bir evrak zarfı görüyorum ve bunun içeriği kız kardeşimin bir çalısanla ilgili tartısmasıyla ilgiliymiş ,sanırım kardeşime dava açılacak diye düşünüyorum o arada.Ve ardından bir alışveriş merkezinde çok güzel parıltılı gece çantaları görüyorum tam inceleyecekken biranda kayboluyorlar btüm merkezde arayıp bulamıyorum ve en son da kendi vajinamı gördüm ço tuhaf bir rüyaydı .yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sarı zarflar resmi kurumlarla ilgili davetiye mahiyetindeki haberleri temsil eder. Size bir davayı düşündürmesi konunun adli mercilerle ilgili olabileceğine dair bir ipucu olabilir. Gece çantaları ve alışveriş merkezi, renkli geçecek günleri temsil ediyor. Kendi cinsel organınız, eğer temizse bolluğu bereketi değilse, sıkıntılı bir durumu anlatıyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA