Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ZARF ALMAK

13.02.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen neye işaret
Ayşe'nin evi,beyz tshrt üzerimde,kokluyor,temiz,Zehirlenmeden önce ne kullanıyorduk dedi,yılan otu yağı dedim,rahatladı.Cumartesi öğlen,Çıktık.Dışarıda kar,beyaz.Dişimi fırçalamak ve gözlük takmak için geri döndüm eve.Ailemin eski evi.Kapı heybetli,açık,Merdiven sağındayım,çıkış solmuş.Kapıcı indi,aşağıdan mektup attı,ayaklarıma düştü beyaz.aldım,üst kata çıktım.Dar,yüksek,aydınlık mekan,bir şeyler satıyor 4 kişi.Erkek neden benimle evlendin diyor,kadın küçük prensime hizmet için diyor.uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sanki başında başka bir bölüm varmış gibi yazmışsınız. Ayşe kim, tişörtü kim kokluyor, zehirlendiniz mi, ne kullanıyorduk diyen kim, kiminle çıktınız. Bu kısmı hiç anlamadığın için yorum da yapamıyorum. Ancak sonrasında gördükleriniz sosyal statünüzle ya da kariyerinizle ilgili bir yükselişi temil ediyor olabilir. Bir teklif alacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA